ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O spoločnosti

Spoločnosť Weldak s.r.o. vznikla 1. januára 2000 pod historickým názvom Hipec s.r.o. v Žiari nad Hronom. Od svojho vzniku sme sa zameriavali na uspokojenie potrieb hliníkarenského priemyslu v oblasti dodávok technologických zariadení a výroby náhradných dielov. Sme hrdí na to, že vo vlastnej réžii a vo vlastných výrobných priestoroch zabezpečujeme výrobu súčiastok či ucelených výrobkov podľa dodaných požiadaviek, v prvotriednej kvalite a v dohodnutom termíne odovzdania zákazky.

Weldak s.r.o. pôsobí v rekonštruovanej modernej výrobnej hale v Žiari nad Hronom, avšak naši subdodávatelia sú rozmiestnení po celom Slovensku. Našou hlavnou výrobnou činnosťou sú zváračské a montážne práce kovových konštrukcií zo železa, nerezu, hliníku a Cortenu. Vynikáme kvalitným personálnym obsadením a venujeme sa výrobe oceľových konštrukcií pre budúce stroje, vozidlá, ako aj dodávaniu zámočníckych výrobkov pre architektúru. Naše konštrukcie sú vyrábané z presných laserových výpalkov a zvárané technológiami MIG alebo TIG. Presné diely a uloženia sa vyrábajú na sústruhoch, frézach a CNC strojoch.

Od vzniku našej spoločnosti sa snažíme budovať si dobré meno a stabilnú pozíciu na trhu. Naši zákazníci nás považujú za spoľahlivého a konkurencieschopného partnera nielen v rámci slovenského trhu, ale aj na medzinárodnej úrovni. Sme hrdí na dlhodobú spoluprácu so spoločnosťami zo Škandinávie, najmä z Nórska, a držíme krok s ich nárokmi vďaka kvalifikovanému personálu a neustálym investíciám do technológií.

Naša firma stojí na troch pilieroch:

  1. Zámočnícka výroba na mieru
  2. Výroba z Cortenu
  3. Oceľové konštrukcie pre ťažký priemysel

Tím našich odborníkov Vám poradí v každej fáze spolupráce. Sme jednou z mála firiem na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobky z originálneho materiálu COR-TEN®, a pomôžeme Vám od návrhu až po montáž.

Buďte v kontakte s nami na sociálnych sieťach: Instagram | Facebook. Pripojte sa k nám a buďte v obraze! Oceníme každý Váš komentár, myšlienku alebo nápad na to, ako môžeme vylepšiť našu firmu.